درباره نوتری پاد

تاریخچه

شرکت پاد جندی شاپور در سال 1396، با هدف کمک به نظام سلامت کشور و به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه جندی شاپور، فعالیت خود را با واردات دارو آغاز نمود. ماموریت اولیه شرکت پاد جندی شاپور جلوگیری از کمبود دارو در کشور از طریق واردات داروهای فوریتی از تامین کنندگان معتبر و برندهای با کیفیت بود. این شرکت جهت ارتقاء سلامت در جامعه، از سال 1398 با گسترش حیطه فعالیت خود قدم در عرصه تولید دارو و مکمل‌های دارویی گذاشت.

پاد جندی شاپور به عنوان یکی از شرکت‌های توانمند در صنعت داروسازی کشور، در تلاش است با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و استانداردهای بین‌المللی، نقش مهمی درارتقاء نظام سلامت کشور ایفا نماید.

 

شرکت پاد جندی شاپور بر تولید اشکال دارویی خوراکی جامد شامل داروها و مکمل‌های دارویی و واردات محصولات فوریتی جهت رفع و پیشگیری از کمبودهای دارویی در کشور تمرکز دارد.

توجه به کیفیت خط مشی اصلی شرکت پاد جندی شاپور است. بهره‌مندی از توانمندی سرمایه‌های انسانی کارآمد و متخصص، استفاده از بهترین مواد اولیه، پایبندی کامل به اصول GMP، به کار بستن فرمولاسیون بهینه در ساخت دارو و بهینه‌سازی بسته‌بندی جهت عرضه محصولاتی که قابلیت رقابت با برندهای معتبر جهانی را داشته باشند، همگی از نکات مورد توجه مدیریت شرکت بوده است.

در حوزه‌ی تولید، مکمل‌های تولیدی پاد جندی شاپور تحت نام برند Nutripad عرضه می‌شوند.

اهداف
ماموریت نوتری پاد

ماموریت ما

ما همواره در تلاشیم تا با تولید و تامین محصولات دارویی که از بهترین مواد اولیه و با فناوری‌های نوین ساخته شده است، نظام سلامت کشور را ارتقا دهیم و زمینه دسترسی پایدارو همگانی به داروها و مکمل های دارویی باکیفیت و ارزان را فراهم کنیم.

 

تیم ما

پاد جندی شاپور همواره سعی دارد افراد واجد شرایط علمی، اخلاقی و حرفه‌ای را گرد هم آورد.

در این مجموعه متخصصین کارآمد در حیطه‌های مختلف شامل فرمولاسیون و ساخت دارو مطالعات بالینی، بازاریابی و فروش، فرآوری داده‌ها، بازرگانی، رگولاتوری، برنامه‌ریزی و مدیریت در محیطی دوستانه همراه با تعامل سازنده، مشغول به فعالیت می‌باشند.

 

تیم-نوتری-پاد

چشم انداز ما

شرکتِ سرآمد درایجاد دسترسی همگانی و ارزان به داروها و مکمل‌های باکیفیت